Чекаємо на Вас в гості на екскурсію!

Пансіонат для людей похилого віку «ЖИТТЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ» - це сучасна установа, яка забезпечує догляд та турботу для Ваших рідних та близьких. Ми беремо на себе відповідальність за догляд та утримання за кожним з наших клієнтів. Будинок оснащений спеціальними медичними конструкціями для людей з обмеженими можливостями, до кожного постояльця є своєчасний та індивідуальний підхід. Все це супроводжується турботливою та сприятливою атмосферою Нашого Дому, що приносить почуття тепла та кохання, для організації комфортної старості Ваших близьких! Будинки, в яких хочеться жити!

Турбота та професіоналізм нашого персоналу нікого не залишає байдужим. Наші двері завжди відчинені. Чекаємо на екскурсію./p>


Люблячі та дбайливі діти та онуки обирають для своїх близьких людей наш пансіонат, бо ми гарантуємо

Професіоналізм, насичене життя, безпека, поважне ставлення до кожної людини похилого віку.

Всі процеси в пансіонаті детально прописані та щохвилини контролюються керуючими. Саме тому ми завжди вчасно надаємо необхідну допомогу, вчасно надаємо ліки та виконуємо медичні маніпуляції.

Прогулянки територією здійснюються лише у супроводі співробітників, тому наші підопічні завжди одягнені за погодою та насолоджуються свіжим повітрям, відчуваючи повну безпеку. Наш персонал проходить регулярні тренінги, які навчають правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.


Ми допомагаємо зберегти близькі стосунки у сім'ї

Завдяки тому, що ми беремо на себе всю важку роботу, пов'язану з наданням догляду та медичної допомоги людині похилого віку.

Ви можете забути про ці турботи і насолоджуватися приємним спільним проведенням часу.