Відмінна риса нашого пансіону
Найвищий стандарт догляду за людьми похилого віку

Сучасний ритм життя, в якому ми з вами живемо вже давно встановив свої правила, де в метушні наших буднів ми спантеличені зобов'язаннями, роботою, навчанням, дітьми і все це забирає основну частину нашого часу. На превеликий жаль, через брак часу, ми не приділяємо належної уваги та догляду нашим батькам, бабусям та дідусям, які давно переступили віковий бар'єр активного способу життя. Більшість із них, незважаючи на те, що мають великі сім'ї, почуваються самотніми.

Поставте собі запитання: як давно ми приділяли належну увагу своїм батькам? Ділилися своїми успіхами, радісними переживаннями – зрештою, віддавали належне? Ми хочемо сказати, що людина може мати сім'ю, дітей та онуків, але при цьому перебуває в стані самотності. Самотність – це не факт, а стан душі.

Взявши все це до уваги і подивившись у вічі дійсності, ми не залишилися байдужими і вирішили все змінити! У нашому пансіонаті "ЖИТТЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ" ми забезпечуємо професійний і максимальний комфорт, індивідуальний для кожного клієнта, включаючи спеціальне обладнання для людей з обмеженими можливостями. Також ми подбали про цілодобове обслуговування персоналу та підвищену увагу до кожного. Дбайлива атмосфера та згуртований колектив нашого пансіонату не залишить нікого байдужим, а ваші близькі зможуть знайти турботу, увагу та спілкування.

Пансіонат для людей похилого віку ЖИТТЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ - це сучасна установа, що надає повний спектр послуг з догляду та реабілітації за літніми людьми. По всьому світу – це актуальна діяльність, послугами якої користуються вже понад 30 років. Наші двері завжди відчинені! Чекаємо на екскурсію!

Наше основне завдання
Ми надамо вашому близькому
Наше основне завдання – оточити кожну літню людину любов'ю, турботою, увагою та теплотою домашнього затишку. Ми надамо вашому близькому якісне обслуговування, соціальну реабілітацію, а також організуємо різноманітні заходи, які покликані зробити життя в наших будинках цікавим та насиченим.

Комфортні номери
Номери з просторими санвузлами спеціально обладнаними для літніх.
Зручний інтер'єр
Широкі дверні отвори та коридори, обладнані поручнями.
Якщо у Вас виникли питання просто зателефонуйте нам за номером (066) 153 50 05